Jesteś tutaj:   StartPromocje - strona głównaStreamline - nowe tusze o niskim zapachu
Kategoria: Promocje
Drukuj

Najnowsze tusze ekosolwentowe do druku wielkoformatowego Sunchemical Streamline są zgodne z produktami OEM w zakresie oddawania barw i efektów drukowania. Mogą być używane w różnych maszynach tj. Roland, Mutoh, Mimaki i Agfa.
Nowe atramenty spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi najnowszego sprzętu do szybkiego drukowania szerokoformatowego. Do głównych cech produktu zalicza się wysoką jakość i wysoka prędkość drukowania, jasne żywe kolory, bardzo niski poziom zapachu i niezawodność.

Atramenty Streamline współpracują prawidłowo z wieloma nośnikami. Można zadrukować wszelakie folie winylowe, materiały typu backlit i frontlit, bannery, klisze backlite, papiery blueback oraz siatki mesh.

Przyśpieszone próby na starzenie w warunkach atmosferycznych wskazują, że najnowsze atramenty Streamline mają oczekiwany okres trwałości w warunkach zewnętrznych do 3 lat.

Bezzapachowe atramenty SunChemical HPQ są kompatybilne z głowicami EPSON DX4, DX5, DX6, DX7. Są doskonałe do nowych, szybkich maszyn, takich jak Mimaki JV-300 i Roland PRO IV XF-640 czy chińskie plotery z kilkoma głowicami DX5/DX7. Oferują brak problemów ze schnięciem, zalewaniem, "ważeniem", tak jak ma to miejsce w przypadku innych konkurencyjnych atramentów. Oferują wysokie nasycenia barw także w najszybszych trybach druku.


Sun Chemical ogłosił wprowadzenie na rynek nowych nisko zapachowych tuszy Streamline dla rynku wtórnego ploterów solwentowych.

Najnowsze tusze Streamline HPQ o niskim zapachu to pierwsze produkty do drukarek atramentowych, które korzystają z chemicznie innowacyjnego rozwiązania redukującego zapach wydzielany podczas utrwalania.
Tusze zostały zaprojektowane dla ploterów marki Roland: Soljet Pro 2, Pro 3, Verscamm, Mutoh i Agfa. Są zgodne do rozwiązań dla ploterów mild i eko solwentowych wykorzystujących głowice drukujące Epson DX4, DX5, DX6, DX7.

Obszerne, trwające sześć miesięcy, testy z klientami w Wielkiej Brytanii, Rosji i Europie kontynentalnej wykazały długoterminową wydajność tych tuszy w szerokim aspekcie.
James Gould, Product Manager Streamline, Sun Chemical komentuje: "Przemysł widzi boom startujących firm przedsiębiorczych używających plotery wielkoformatowe; firmy te mają tendencje do zajmowania coraz mniejszych biur. To czyni tusze o słabym zapachu koniecznym rozwiązaniem dla wielu naszych klientów”.
Dodaje: "Nasza oferta Streamline oferuje alternatywne rozwiązanie dla tuszy OEM. Niski zapach, wysoka, jakość i wydajność wydruku czyni serię Streamline HPQ najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich naszych klientów.”

Klienci, którzy już korzystają z tuszy Streamline HPQ mogą dokonać konwersji na nowe wersje bez konieczności płukania układu maszyn, ponieważ tusze są ze sobą w pełni kompatybilne.
Tusze Streamline HPQ są dostępne w kolorach: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta.

Tusze Streamline są produkowane w zakładzie Sun Chemical w Anglii, w mieście Midsomer Norton. Zakład ten jest wyspecjalizowany w zakresie produkcji tuszy i jest jednym z największych ośrodków badań rozwoju analitycznego i technicznego dla ploterów solwentowych na świecie.

Wszystkie znaki handlowe i zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.
Producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji bez uprzedzenia.